30 | 09 | 2014

    

Українська

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ

Каталоги AVON Італія

Дивитися каталоги AVON 2014 Італія

Стань Представником AVON в період з 5 вересня 2014 року по 16 жовтня 2014 року і отримай в подарунок туш для повік "Провокація. Об/єм" + губна помада "Максимум кольору" (для Представників - жінок) або"BLACK SUEDE ESSENTIAL" (для чоловіків)

Безкоштовний старт та продукція високої якості,

ексклюзивні винагороди та активне спілкування -

жінки в усьому світі переконалися у перевагах AVON!

Приєднуйся і Ти!

 

Стань Представником AVON з 5 вересня 2014 року по 16 жовтня 2014 року

 
 
 
 
Размісти перше замовлення на 450 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок туш для повік "Провокація. Об'єм" + губна помада "Максимум кольору" (для Представників - жінок). 
 
Спробуй, і ти полюбиш нову сенсаційну туш Avon "Провокація. Об'єм" від неперевершеної Ірини Шейк!
 
Домогтися запаморочливого об'єму Вам допоможуть формула з колагеном і унікальна щіточка, яка максимально розділяє Ваші вії! А кремова текстура туші Avon "Провокація. Об'єм" дозволяє наносити туш навіть в декілька шарів, не склеюючи Ваші вії!
 
Випробуйте неймовірний об'єм і 100% розділення вій з новою тушшю Avon "Провокація. Об'єм"! А преміальна упаковка туші Avon "Провокація. Об'єм" не зможе залишити Вас байдужими!
 
Нова туш від Avon - це об'єм і провокація одним рухом!!!
 
Для провокаційного образу потрібні самі модні, найдинамічніші, самі насичені відтінки губних помад. Спеціально для цих цілей компанія Avon створила свою саму яскраву помаду «Максимум кольору», до складу якої входить на 50% більше пігментів. «Максимум кольору» забезпечує щільне покриття одним рухом руки, а зволожуючі компоненти подбають про шкіру губ. Червоний тепер не просто червоний, він шалений! Рожевий не просто рожевий, він спокусливий. Дозволь відтінкам звучати по-новому, готуйся до найбільш провокаційних експериментів!
 
Дерзай, адже тільки ти можеш зробити цей світ яскравішим!
 
Або аромат "BLACK SUEDE ESSENTIAL" (для Представників - чоловіків) - освіжаючий та чуттєвий аромат, який підкреслює свободу та мужність свого володаря. Перші ноти свіжого мандарина і дикої лаванди переплітаються з контрастними акордами м'якої замші, створюючи спокусливий чоловічий аромат.
 
 
*Програма діє з 5.09.2014 р. по 16.10.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 25 липня 2014 року по 4 вересня 2014 року та отримай в подарунок аромат "LITTLE PINK DRESS" (для Представників - жінок), або "Elite Gentleman" (для Представників - чоловіків).

Стань Представником AVON з 25 липня 2014 року по 4 вересня 2014 року


 
 
 
Размісти перше замовлення на 400 грн.
 

Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "LITTLE PINK DRESS" (для Представників - жінок). Little Pink Dress - новий аромат 2014 року продовжує серію, присвячену жіночим сукням. Цього разу композиція присвячена маленькій рожевій сукні - легкій, легковажній і романтичній і при цьому шалено сексуальній.

Це ніжний, зворушливий аромат, освіжаючий і дуже весняний. Розкриваючись іскристою, трохи гіркуватою свіжістю лимона і лайму, він дивує ніжним запахом чорної ікри, елегантно вплетеним в ароматичний візерунок парфюма і що примушує цитруси звучати по-особливому ніжно і навіть ласкаво. Зберігаючи прохолоду, аромат набуває терпких нот чуттєвого жасмину і ніжного, елегантного запаху розкішного рожевого піона. Їх дует звучить трепетно і красиво, немов освітлює свіжістю і весною, і завершується ніжним теплом свіжого зеленого листя пачулі.

Або Elite Gentleman від AVON (для Представників - чоловіків). Аромат призначений для енергійних, та перспективних чоловіків з бездоганним смаком. Власники Elite Gentleman стримані і благородні, привабливі і стильні, врівноважені і привабливі, вишукані і впевнені у собі і своїх можливостях

 
 
*Програма діє з 25.07.2014 р. по 4.09.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 13 червня 2014 року по 24 липня 2014 року та отримай в подарунок аромат "Sensuelle" (для Представників - жінок), іабо "Elite Gentleman" (для Представників - чоловіків).

Стань Представником AVON з 13 червня 2014 року по 24 липня 2014 року


 
Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "SENSUELLE" (для Представників - жінок). Магічна аура аромату Sensuelle призначена жінкам, які хочуть насолоджуватися найяскравішим моментом пробудження чуттєвості і внутрішньої гармонії.
Або Elite Gentleman від AVON (для Представників - чоловіків). Аромат призначений для енергійних, та перспективних чоловіків. 
 
*Програма діє з 13.06.2014 р. по 24.07.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 2 травня 2014 року по 12 червня 2014 року отримай в дарунок аромат "INCANDESSENSE BLOSSOM" (для Представників - жінок), іабо "BLACK SUEDE ESSENTIAL" (для Представників - чоловіків).

Безкоштовний старт та продукція високої якості,

Стань Представником AVON з 2 травня 2014 року по 12 червня 2014 року

Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "INCANDESSENSE BLOSSOM" (для Представників - жінок). Ця композиція поєднує в собі тонкий аромат яблука і сандала, з додаванням запашного іриса. Яблуко надає аромату соковитості, а сандал надає чуттєвості. Ирис же додає парфюму спокусливості. Це запах чуттєвості і витонченості. Цей аромат прекрасно підійде для жінок романтичних, які люблять вітати у світі своїх марень. У вишуканому флаконі містяться усі запахи райських квіткових садів сходу.
Тонкий квітково-східний аромат, який відмінний від попередніх ароматів лінійки Incandessence, настільки чудовий, що запам'ятовується на тривалий час. Саме на сході знають толк в складанні ароматних композицій. Одним рухом оточи себе ароматною хмарою витонченості.
Або аромат "BLACK SUEDE ESSENTIAL(для Представників - чоловіків) - освіжаючий і чуттєвий аромат, який підкреслює свободу і мужність свого володаря. Підбадьорюючі ноти свіжого мандарина і дикої лаванди переплітаються з контрастними акордами

 
*Програма діє з 2.05.2014 р. по 12.06.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 

Avon, avon ua, avon каталог, www avon, www avon ua, 2012 avon, avon україна, каталог avon 2012, avon україна каталог, avon онлайн, avon каталог онлайн, avon представникам, avon онлайн україна, avon каталог онлайн україна, ейвон, ейвон каталог, ейвон україна, каталог ейвон україна, ейвон 2012, ейвон каталог 2012, авон онлайн, каталог онлайн ейвон, дивитися ейвон, дивитися каталог ейвон, ейвон україна 2012, каталог ейвон україна 2012, дивитись каталог ейвон україна, ейвон україна онлайн, онлайн каталог ейвон україна, дивитись ейвон онлайн, ейвон,каталог ейвон, ейвон україна, ейвон онлайн, ейвон онлайн каталог, авон україна, авон каталог

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 8

  •    
  •    
Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Лого-флаєр 2012-2013

Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика