17 | 04 | 2014

    

Українська

Стань Представником AVON з 24 березня 2014 р по 5 травня 2014 року та отримай у подарунок аромат "Infinite Moment" (для жінок), або Ifinite Moment для Ньго (для чоловіків).

Безкоштовний старт та продукція високої якості,

ексклюзивні винагороди та активне спілкування -

жінки в усьому світі переконалися у перевагах AVON!

Приєднуйся і Ти!

 

Стань Представником AVON з 24 березня 2014 року по 4 травня 2014 року

Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "Infinite Moment(для Представників - жінок). Пам'ятаєшь Найромантичніший момент у своєму житті? Захід на морі і перший поцілунок, або романтична прогулянка красивими вуличками європейськогомістечка, а, може бути, вечеря при свічках? У всіх він різния, але у кожного особливий, і нам хочется зберігати спогади про нього вічно. І саме цьому присвятили аромат Infinite Moment. Кожен раз, поринаючи у його надзвичайний шарм, згадуй про твій момент, відчувай себе коханою, молодою і безтурботною, щоб знов і знов пережити цю мить. Твій Infinite Moment.
Або аромат Infinite Moment для Нього (для Представників - чоловіків) - це вираження сучасного шарму та щирого тепла, збагачених класичною елегантністю. 
 
*Програма діє з 24.03.2014 р. по 4.05.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON з 10 лютого 2014 року по 23 березня 2014 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme" (для жінок), або Elite Gentleman від AVON (для чоловіків).

Стань Представником AVON з 10 лютого 2014 року по 23 березня 2014 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "Avon Femme" (для Представників - жінок). Усі погляди будуть прикуті до тебе, де б ти не з'являлася... У чьому секрет цього особливого шарму? Він у краплинці нової парфумної води Avon Femme, чий стійкий аромат полонить та дідкорює з ранку до вечора.
Або Elite Gentleman від AVON (для Представників - чоловіків). Аромат призначений для енергійних, та перспективних чоловіків. 
 

 

 

 
*Програма діє з 10.02.2014 р. по 23.03.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON з 30 грудня 2013 року по 9 лютого 2014 року, та отримай у подарунок OUT STORY для Неї, або OUT STORY для Нього.

Стань Представником AVON з 30 грудня 2013 року по 9 лютого 2014 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат OUT STORY для Неї. Він створенний для тих жінок, кому є що згадати, але чия головна історія кохання ще не дописана.
Або 
OUT STORY для Нього.

 

 

 

 
*Програма діє з 30.12.2013 р. по 9.02.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань представником компанії AVON в період с 11.11 по 29.12 2013 р. та отримай у подарунок аромат Premiere LUXE (для жінок), або Elite Gentleman (для чоловіків).а ще знижку 30% на своє перше замовлення

Стань Представником AVON з 11 листопада по 29 грудня 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий привабливий аромат Premiere LUXE, який дозволяє кожній жінкі відчувати себе по справжньому розкішньою.
Або 
Elite Gentleman від AVON (для Представників-чоловіків). Аромат призначений для енергійних та перспективних чоловіків.

 

 

 
*Програма діє з 11.11.2013 р. по 29.12.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 

Avon, avon ua, avon каталог, www avon, www avon ua, 2012 avon, avon україна, каталог avon 2012, avon україна каталог, avon онлайн, avon каталог онлайн, avon представникам, avon онлайн україна, avon каталог онлайн україна, ейвон, ейвон каталог, ейвон україна, каталог ейвон україна, ейвон 2012, ейвон каталог 2012, авон онлайн, каталог онлайн ейвон, дивитися ейвон, дивитися каталог ейвон, ейвон україна 2012, каталог ейвон україна 2012, дивитись каталог ейвон україна, ейвон україна онлайн, онлайн каталог ейвон україна, дивитись ейвон онлайн, ейвон,каталог ейвон, ейвон україна, ейвон онлайн, ейвон онлайн каталог, авон україна, авон каталог

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7

  •    
  •    
Видео - конференция координаторов 2013 года


Ответы на вопросы с Андре Таном!!!


Лого-флаєр 2012-2013

Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика