28 | 09 | 2016
Українська

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ

Замовте каталоги 
БЕЗКОШТОВНО
096-042-62-62 (Kyivstar),  
066-534-57-69 (МТС), 
093-813-71-40 (Life)

Закрыть
Ваше им'я
Контактний телефон

Каталоги AVON Америка

Дивитися каталог AVON 3. 2016 Америка

Каталоги AVON Італія

Дивитися каталог AVON 1. 2016 Італія

Карта сайта

Стань Представником AVON в період з 4 вересня по 15 жовтня 2015 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme Icon" (для Представників - жінок) або Black Suede Touch (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 4 вересня по 15 жовтня 2015 року

 
 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок аромат "Avon Femme Icon(для Представників - жінок). 
Туалетна вода Avon Femme Icon - це продовження колекції Avon Femme. І слова "Дотягнися до зірок з новим ароматом" мають певне значення. І справді, цей аромат створений для жінок - зірок, яскравих жінок, впевненних і успішних, що сяють, як зірки завжди і у всьому. Будь яскравою як зірка з новим ароматом Avon Femme Icon.
 
Чоловічий аромат Black Suede Touch - це східний аромат з пряними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева.
Зігріваючі ноти кашемірового дерева дарують дивовижну ніжність і теплоту, преплітаючись з акордами пачулі. Спекотний імбир додає аромату таємничності далекого сходу.
Чарівна та одночасно мужня композиція ідеально підійде чоловікам, які досить впеснені в собі, щоб бути уважними, люблячими і ніжними. 
 
 

*Програма реєстрації в компанію Avon діє з 4.09.2015 р. по 15.10.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на avon.ua  Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступный кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 24 липня 2015 року по 3 вересня 2015 року і отримай в подарунок Avon Love (для представників жінок), або Avon Prime (для представників чоловіків).

Стань Представником AVON в період з 24 липня 2015 року по 3 вересня 2015 року

 
 
 
 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок аромат "Avon Love(для Представників - жінок). 
Туалетна вода Avon Love - це аромат ніжності. Поєднання життєрадісного флоридського апельсина, пелюстків троянди і чуттєвої ванілі - ідеальний вибір для ніжних почуттів, що пробуджуються в нас.
 
Ніжна, чуттєва і в той же час сильна, вогняна і пристрасна - все це про кохання. Поетів це почуття надихало на вірші, письменників – на кращі романи, а парфумерів – на аромат Love від Ейвон – аромат з нехитрою назвою, в якому втілено всі поняття любові. Красивий і скромний флакон приховує всередині парфум, який пробудить у вас віру у найсвітліше почуття на світі.
 
Для чоловіків компанія пропонує новий сучасний аромат Avon Prime. Аромат, який втілює в собі ідеальний образ мужності. Avon Prime для сильних і впевнених у собі чоловіків.

 

*Програма діє з 24.07.2015 р. по 3.09.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 12 червня 2015 року по 23 липня 2015 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme" (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

Стань Представником AVON в період з 12 червня 2015 року по 23 липня 2015 року

 
 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок аромат "Avon Femme" (для Представників - жінок). 
Всі погляди будуть прикуті до тебе, де б ти не з'являлася. У чому секрет його особливого шарму? Він у краплі нової парфумованої води Avon Femme, чий стійкий аромат полонне і підкорює з ранку до вечора.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонує вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 12.06.2015 р. по 23.07.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 1 травня 2015 року по 11 червня 2015 року і отримай в подарунок аромат Love (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Стань Представником AVON в період з 1 травня 2015 року по 11 червня 2015 року

 
 
 
 
Туалетна вода Avon Love - це аромат ніжності. Поєднання життєрадісного флоридського апельсина, лепетсков троянди і чуттєвої ванілі - ідеальний вибір для ніжних почуттів, що пробуджуються кожної весни.
 
Ніжна, чуттєва і в той же час сильна, вогненна і пристрасна - все це про кохання. Поетів це почуття надихало на вірші, письменників – на кращі романи, а парфумерів – на аромат Love від Ейвон – аромат з нехитрою назвою, в якому втілено всі поняття любові. Красивий і скромний флакон приховує всередині парфум, який пробудить у вас віру у найсвітліше почуття на світі.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонує вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 1.05.2015 р. по 11.06.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 
 
Стань Представником AVON в період з 20 березня по 30 квітня 2015 року та отримай у подарунок аромат Pur Blanca Charm (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

Стань Представником AVON в період з 20 березня 2015 року по 30 квітня 2015 року

 
 
 Навесні, як ніколи, хочеться бути легкою, ніжною і чуттєвою!
Витончений і чарівний аромат Pur Blanca Charm - втілює собою ідею ніжної граціозної жіночності!
 Компанія пропонує кожному новому Представнику, який приєднається до Avon в період Кампаній 05-06/2015 (з 20 березня по 30 квітня), цю квітково-фруктову новинку з відомої серії!

 Аромат Pur Blanca Charm, в який увійшли ноти конвалії, букета магнолії і мускусу, стане невід'ємною частиною весняного образу дам.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонуємо вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 20.03.2015 р. по 30.04.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 11
Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика