12 | 02 | 2016
Українська

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ


Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон

Каталоги AVON Америка

Дивитися каталог AVON 3. 2016 Америка

Каталоги AVON Італія

Дивитися каталог AVON 1. 2016 Італія

Карта сайта

Стань Представником AVON в період з 6 лютого 2015 року по 19 березня 2015 року та отримай у подарунок аромат Avon Cherish (для Представників - жінок) або Black Suede Touch (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 6 лютого 2015 року по 19 березня 2015 року

 
 
 
 
 
Ви даруєте радість усім, хто Вас оточує, ділетеся дивовижними моментами зі свого життя зі своїми близькими та друзями. Хіба це не мистецтво? Справжнісіньке Мистецтво Дарувати Радість! 
 
Компанія теж в свою чергу хоче подарувати радість кожному новому Представнику, який приєднається до AVON до 19 березня 2015 року і подарувати новинку аромат Avon Cherish (для Представників - жінок), який стане невід'ємною частиною його образу. А для чоловіків - вже давно улюблений аромат Black Suede Touch!
 
Жіночий аромат Avon Cherish представлений як квітково-фруктовий, що містить ноти рожевого перцю, кольору вишні і тендітної квітки Тіаре.
 
Чоловічий аромат Black Suede Touch - це східний аромат з пряними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева.
 
Умови програми прості:
 
 - зареєструватися до 19 березня;
 
 - зробити замовлення на 500 грн і більше;
 
 - отримати знижку 30% на замовлення від 500 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
 - отримати аромат за 1 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма діє з 6.02.2015 р. по 19.03.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 16 січня 2015 року по 5 лютого 2015 року і отримай в подарунок аромат OUR STORY FOR HER (для Представників - жінок) Або OUR STORY FOR HIM (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 16 січня 2015 року по 5 лютого 2015 року

 
 
 
 

Розмісти своє перше замовлення на 450 грн.

Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок східно-квітковий аромат OUR STORY FOR HER (для Представників - жінок).
Проживи заново історію свого кохання… повільно, фотографія за фотографією, спогад за спогадом, переверни сторінку пам'яті, оживляючи найяскравіші моменти починаючи від вашої першої зустрічі до сьогоднішнього дня. Цей романтичний сюжет гідний самого прекрасного продовження…
Свіжі пікантні нотки сливи, легка вуаль магнолії і теплий мускус… Цей аромат створений для тих, кому ще є що згадати, але чия головна історія кохання ще не дописана.
 

Або OUR STORY FOR HIM (для Представників - чоловіків) - деревне фужерний аромат. Букет композиції парфуму будується навколо насичених головних бурштинових, деревних і цитрусових акордів, які доповнюються більш помірними ароматичними нотами, зелено-трав'яними акцентами і земляними відтінками.

Спеціально до дня Святого Валентина компанія Avon випустила два парних аромату – чоловічий парфум Our Story For Him і жіночі парфуми Our Story For Her. Обидві новинки були створені для того, щоб кожна пара написала з ними свою історію кохання.

*Програма діє з 16.01.2015 р. по 5.02.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 17 жовтня 2014 року по 27 листопада 2014 року та отримай у подарунок новий аромат Avon Luck (для Представників - жінок), або аромат "AVON LUCK FOR HIM" (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 17 жовтня 2014 року по 27 листопада 2014 року 


 
 
 

Розмісти перше замовлення на 450 грн.

 
         

Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий розкішний східно-квітковий з фруктовими нотами аромат Avon Luck (для Представників - жінок). Стійкістю до 8 годин.

Восени ми ще тішимося ласкавими променями сонця, вдихаємо аромати багряного листя та першого осінього дощу. Саме таким і є парфюм Avon Luck - з деревними, оксамитовими та ніжними нотками. 

Відчуй себе цієї осені розкішної світською левицею з вишуканим  і спокусливим ароматом Avon Luck для Неї! Спробуй і удача посміхнеться тобі!

Або аромат "AVON LUCK FOR HIM" (для Представників - чоловіків) - це деревно-амброво-ароматична композиція, що включає ноти мандарина, рожевого перцю, спеція, дерева та сандалу.

Avon Luck For Him  створений для чоловіків, яких супроводжує у житті успіх!

*Програма діє з 17.10.2014 р. по 27.11.2014 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 5 вересня 2014 року по 16 жовтня 2014 року і отримай в подарунок туш для повік "Провокація. Об/єм" + губна помада "Максимум кольору" (для Представників - жінок) або"BLACK SUEDE ESSENTIAL" (для чоловіків)

Стань Представником AVON з 5 вересня 2014 року по 16 жовтня 2014 року


 
 
 
 
Размісти перше замовлення на 450 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок туш для повік "Провокація. Об'єм" + губна помада "Максимум кольору" (для Представників - жінок). 
 
Спробуй, і ти полюбиш нову сенсаційну туш Avon "Провокація. Об'єм" від неперевершеної Ірини Шейк!
 
Домогтися запаморочливого об'єму Вам допоможуть формула з колагеном і унікальна щіточка, яка максимально розділяє Ваші вії! А кремова текстура туші Avon "Провокація. Об'єм" дозволяє наносити туш навіть в декілька шарів, не склеюючи Ваші вії!
 
Випробуйте неймовірний об'єм і 100% розділення вій з новою тушшю Avon "Провокація. Об'єм"! А преміальна упаковка туші Avon "Провокація. Об'єм" не зможе залишити Вас байдужими!
 
Нова туш від Avon - це об'єм і провокація одним рухом!!!
 
Для провокаційного образу потрібні самі модні, найдинамічніші, самі насичені відтінки губних помад. Спеціально для цих цілей компанія Avon створила свою саму яскраву помаду «Максимум кольору», до складу якої входить на 50% більше пігментів. «Максимум кольору» забезпечує щільне покриття одним рухом руки, а зволожуючі компоненти подбають про шкіру губ. Червоний тепер не просто червоний, він шалений! Рожевий не просто рожевий, він спокусливий. Дозволь відтінкам звучати по-новому, готуйся до найбільш провокаційних експериментів!
 
Дерзай, адже тільки ти можеш зробити цей світ яскравішим!
 
Або аромат "BLACK SUEDE ESSENTIAL" (для Представників - чоловіків) - освіжаючий та чуттєвий аромат, який підкреслює свободу та мужність свого володаря. Перші ноти свіжого мандарина і дикої лаванди переплітаються з контрастними акордами м'якої замші, створюючи спокусливий чоловічий аромат.
 
 
*Програма діє з 5.09.2014 р. по 16.10.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 25 липня 2014 року по 4 вересня 2014 року та отримай в подарунок аромат "LITTLE PINK DRESS" (для Представників - жінок), або "Elite Gentleman" (для Представників - чоловіків).

Стань Представником AVON з 25 липня 2014 року по 4 вересня 2014 року


 
 
 
Размісти перше замовлення на 400 грн.
 

Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "LITTLE PINK DRESS" (для Представників - жінок). Little Pink Dress - новий аромат 2014 року продовжує серію, присвячену жіночим сукням. Цього разу композиція присвячена маленькій рожевій сукні - легкій, легковажній і романтичній і при цьому шалено сексуальній.

Це ніжний, зворушливий аромат, освіжаючий і дуже весняний. Розкриваючись іскристою, трохи гіркуватою свіжістю лимона і лайму, він дивує ніжним запахом чорної ікри, елегантно вплетеним в ароматичний візерунок парфюма і що примушує цитруси звучати по-особливому ніжно і навіть ласкаво. Зберігаючи прохолоду, аромат набуває терпких нот чуттєвого жасмину і ніжного, елегантного запаху розкішного рожевого піона. Їх дует звучить трепетно і красиво, немов освітлює свіжістю і весною, і завершується ніжним теплом свіжого зеленого листя пачулі.

Або Elite Gentleman від AVON (для Представників - чоловіків). Аромат призначений для енергійних, та перспективних чоловіків з бездоганним смаком. Власники Elite Gentleman стримані і благородні, привабливі і стильні, врівноважені і привабливі, вишукані і впевнені у собі і своїх можливостях

 
 
*Програма діє з 25.07.2014 р. по 4.09.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 10
Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика