22 | 11 | 2014

    

Українська

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ

Каталоги AVON Італія

Дивитися каталоги AVON 2014 Італія

Стань представником компанії AVON в період с 30.09 по 10.11 2013 р. та отримай у подарунок аромат Instinct For Her (для жінок), або Instinct For Him від AVON (для чоловіків). а ще знижку 30% на своє перше замовлення

Стань Представником AVON з 30 вересня по 10 листопада 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий звабливий і спокусливий аромат Instinct For Her від AVON (для представників - жінок): "Цей аромат для жінок, які хочуть відчувати свою впевненість, привабливість і сексуальність. Він дійсно підсилює Ваші почуття". Довірся власним відчуттям.
Або Instinct For Him від AVON (для Представників-чоловіків). Аромат призначений для енергійних та перспективних чоловіків.

 

 

*Програма діє з 30.09.2013 р. по 10.11.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стати Представником AVON з 19 серпня по 29 вересня 2013 року, Отримай знижку 30% та отримай у подарунок набір:губна помада "Ультра" + п/в Far Away Bella (для жінок) або «Elite Gentleman» (для чоловіків) PDF Друк e-mail

Стань Представником AVON з 19 серпня по 29 вересня 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, та отримай у подарунок набір: губну помаду "Ультра" + п/в Far Away Bella (для Представників-жінок) або «Elite Gentleman» (для Представників-чоловіків) за 1 грн із замовленням у наступній Кампанії.
 
 
 

 

*Програма діє з 19.08.2013 р. по 29.09.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань представником компанії AVON в період с 08.07 по 18.08 2013 р. та отримай у подарунок туалетну воду «City Rush Glamour» (для жінок), або - аромат «Elite Gentleman» (для чоловіків), а ще знижку 30% на своє перше замовлення PDF Друк e-mail

Стань Представником у К10-11/2013*.

Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а ще туалетну воду «City Rush Glamour» (для Представників-жінок) або «Elite Gentleman» (для Представників-чоловіків) за 1 грн із замовленням у наступній Кампанії.
 
 
 

 

*Програма діє з 08.07.2013 р. по 18.08.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. 
 

 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням
 
Стань представником AVON в період з 27.05 по 7.07 2013 р. і отримай в подарунок чарівний посріблений набір прикрас "Задзеркалля" (для жінок), або - аромат Full Speed + чоловіча косметичка (для чоловіків), а також знижку 30% на своє перше замовлення PDF Друк e-mail

 

Адже мова в цій кампаніі йде про чарівний набір прикрас «Задзеркалля», перед яким не зможе встояти ні одна жінка і про істинно чоловічий набір для представників сильної статі.

Отже, кожен, хто стане Представником в період Кампаній К08-09/2013 зможе отримати в якості подарунка на 1-му рівні Програми Розвитку Нових Представників (замовлення від 400 грн):

знижку 30% на замовлення від 400 грн в період першої Кампанії співробітництва

набір «Задзеркалля» для нових Представників-жінок: вишукані сережки (розмір 1,2 см х 1,6 см) і  мереживний браслет (довжина 17,5 + 3,5 см). Прикраси посріблені.

набір для нових Представників-чоловіків: аромат для Full Speed і чоловіча косметичка

 

 

*Програма діє з 27.07.2013 р. по 7.07.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. 
 
** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням
 
СТАНЬ ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЇ AVON В ПЕРІОД З 15 КВІТНЯ По 26 ТРАВНЯ 2013 РОКУ І ОТРИМАЙ у ПОДАРУНОК НОВИЙ АРОМАТ ONLY IMAGINE (ДЛЯ ЖІНОК), АБО - АРОМАТ ELITE GENTLEMAN (ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ), А також ЗНИЖКУ 30% НА СВОЄ ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ

 Весна – час змін, нових очікувань і вражень! Саме зараз жінки стають такими ніжними і загадковими. А чоловіки - сильними і мужніми, справжніми джентльменами! 

В цей час всім, як ніколи, хочеться радіти життю, відчувати і закохуватися!

І саме весною AVON говорить Вам про свої почуття і дарує радість життя - подарунок* і знижку кожному Новому Представнику!
 
Отже, кожен, хто стане Представником в період Кампаній К06-07/2013 (15 квітня - 26 травня) зможе отримати в якості подарунка на 1-му рівні Програми Розвитку Нових Представників (замовлення від 400 грн) **:
 
- знижку 30% на замовлення в період першої Кампанії 
 
- аромат Only Imagine (для нових Представників-жінок)
 
- аромат Elite Gentleman (для нових Представників-чоловіків)

 

 

*Програма діє з 15.04.2013 р. по 26.05.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. 
 
** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 8

  •    
  •    
Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика