01 | 07 | 2016
Українська

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ


Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон

Каталоги AVON Америка

Дивитися каталог AVON 3. 2016 Америка

Каталоги AVON Італія

Дивитися каталог AVON 1. 2016 Італія

Карта сайта

Стань Представником AVON в період з 12 червня 2015 року по 23 липня 2015 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme" (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

Стань Представником AVON в період з 12 червня 2015 року по 23 липня 2015 року

 
 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок аромат "Avon Femme" (для Представників - жінок). 
Всі погляди будуть прикуті до тебе, де б ти не з'являлася. У чому секрет його особливого шарму? Він у краплі нової парфумованої води Avon Femme, чий стійкий аромат полонне і підкорює з ранку до вечора.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонує вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 12.06.2015 р. по 23.07.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 1 травня 2015 року по 11 червня 2015 року і отримай в подарунок аромат Love (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Стань Представником AVON в період з 1 травня 2015 року по 11 червня 2015 року

 
 
 
 
Туалетна вода Avon Love - це аромат ніжності. Поєднання життєрадісного флоридського апельсина, лепетсков троянди і чуттєвої ванілі - ідеальний вибір для ніжних почуттів, що пробуджуються кожної весни.
 
Ніжна, чуттєва і в той же час сильна, вогненна і пристрасна - все це про кохання. Поетів це почуття надихало на вірші, письменників – на кращі романи, а парфумерів – на аромат Love від Ейвон – аромат з нехитрою назвою, в якому втілено всі поняття любові. Красивий і скромний флакон приховує всередині парфум, який пробудить у вас віру у найсвітліше почуття на світі.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонує вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 1.05.2015 р. по 11.06.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 
 
Стань Представником AVON в період з 20 березня по 30 квітня 2015 року та отримай у подарунок аромат Pur Blanca Charm (для жінок), або аромат Black Suede Essential (для чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

Стань Представником AVON в період з 20 березня 2015 року по 30 квітня 2015 року

 
 
 Навесні, як ніколи, хочеться бути легкою, ніжною і чуттєвою!
Витончений і чарівний аромат Pur Blanca Charm - втілює собою ідею ніжної граціозної жіночності!
 Компанія пропонує кожному новому Представнику, який приєднається до Avon в період Кампаній 05-06/2015 (з 20 березня по 30 квітня), цю квітково-фруктову новинку з відомої серії!

 Аромат Pur Blanca Charm, в який увійшли ноти конвалії, букета магнолії і мускусу, стане невід'ємною частиною весняного образу дам.
 
А для чоловіків компанія Avon пропонуємо вже давно улюблений аромат Black Suede Essential з нотами мандарина, лаванди і замші.

 

*Програма діє з 20.03.2015 р. по 30.04.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 6 лютого 2015 року по 19 березня 2015 року та отримай у подарунок аромат Avon Cherish (для Представників - жінок) або Black Suede Touch (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 6 лютого 2015 року по 19 березня 2015 року

 
 
 
 
 
Ви даруєте радість усім, хто Вас оточує, ділетеся дивовижними моментами зі свого життя зі своїми близькими та друзями. Хіба це не мистецтво? Справжнісіньке Мистецтво Дарувати Радість! 
 
Компанія теж в свою чергу хоче подарувати радість кожному новому Представнику, який приєднається до AVON до 19 березня 2015 року і подарувати новинку аромат Avon Cherish (для Представників - жінок), який стане невід'ємною частиною його образу. А для чоловіків - вже давно улюблений аромат Black Suede Touch!
 
Жіночий аромат Avon Cherish представлений як квітково-фруктовий, що містить ноти рожевого перцю, кольору вишні і тендітної квітки Тіаре.
 
Чоловічий аромат Black Suede Touch - це східний аромат з пряними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева.
 
Умови програми прості:
 
 - зареєструватися до 19 березня;
 
 - зробити замовлення на 500 грн і більше;
 
 - отримати знижку 30% на замовлення від 500 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
 - отримати аромат за 1 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма діє з 6.02.2015 р. по 19.03.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 16 січня 2015 року по 5 лютого 2015 року і отримай в подарунок аромат OUR STORY FOR HER (для Представників - жінок) Або OUR STORY FOR HIM (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 16 січня 2015 року по 5 лютого 2015 року

 
 
 
 

Розмісти своє перше замовлення на 450 грн.

Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок східно-квітковий аромат OUR STORY FOR HER (для Представників - жінок).
Проживи заново історію свого кохання… повільно, фотографія за фотографією, спогад за спогадом, переверни сторінку пам'яті, оживляючи найяскравіші моменти починаючи від вашої першої зустрічі до сьогоднішнього дня. Цей романтичний сюжет гідний самого прекрасного продовження…
Свіжі пікантні нотки сливи, легка вуаль магнолії і теплий мускус… Цей аромат створений для тих, кому ще є що згадати, але чия головна історія кохання ще не дописана.
 

Або OUR STORY FOR HIM (для Представників - чоловіків) - деревне фужерний аромат. Букет композиції парфуму будується навколо насичених головних бурштинових, деревних і цитрусових акордів, які доповнюються більш помірними ароматичними нотами, зелено-трав'яними акцентами і земляними відтінками.

Спеціально до дня Святого Валентина компанія Avon випустила два парних аромату – чоловічий парфум Our Story For Him і жіночі парфуми Our Story For Her. Обидві новинки були створені для того, щоб кожна пара написала з ними свою історію кохання.

*Програма діє з 16.01.2015 р. по 5.02.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 11
Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика