23 | 10 | 2017
Українська
Зареєструйся Представником AVON (Эйвон) з 14 жовтня 2016 року по 3 листопада 2016 року, отримай знижку 26 унікальну можливість преобрести аромат AVON LIFE від всесвітньо відомого дизайнера Кензо Такада всього за 50 грн

 Зареєструйся Представником AVON (Эйвон) з 14 жовтня 2016 року по 3 листопада 2016 року, отримай знижку 26% та унікальну можливість отримати аромат AVON LIFE від всесвітньо відомого дизайнера Кензо Такада всього за 50 грн

 

Навесні цього року Компанія Avon оголосила про початок глобальної співпраці зі всесвітньо відомим дизайнером Кензо Такада.
І, саме тому, в Кампанії 15/2016 (в період з 14 жовтня по 3 листопада 2016 р.) пропонується ця  запаморочлива новинка Програми Розвитку Нових Представників!
Тільки Нові Представники, які приєднаються до Avon в період дії Кампанії 15/2016 зможуть отримати жіночий або чоловічий аромат Avon Life на вибір, зі знижкою 90% від ціни в Каталозі 15/2016 (499 грн) – всього за 50 грн!

Також в період дії Кампанії 15/2016 компанія пропонує для кожного Нового Представника знижку 26% на всі замовлення від 600 грн.

Все дуже просто:

✓Зареєструйтесь Представником в період дії Кампанії 15/2016;
 
✓ Розмістіть перший замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії Кампанії 15/2016; 
 
✓ Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення у Кампанії 15/2016;
 
✓ Отримаєте знижку 26% на замовлення в період Кампані 15/2016, а вибраний аромат зі знижкою більше 90% від ціни в Каталозі 15/2016  в Кампанії 16/2016 - за 50 грн, з замовленням!
 
Зверніть увагу!
 
Вартість ексклюзивного аромату від Кензо Такада всього 50 грн
 
А ще, Ви отримуєте шанс виграти автомобіль
 
Не втратьте таку унікальну можливість!
 
 
 
 
Важливо!
Якщо Представник не зазначив код, він отримає аромат на розсуд Компанії.

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 03.11.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на офіційному сайті компанії Avon www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступній кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні менш 600 грн - знижка - 18%

 

  

 

 
 
Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 2 вересня 2016 року по 13 жовтня 2016 року та отримай у подарунок AVON Alpha For Her (для Представників жінок) або AVON Alpha For Him (для Представників чоловіків)

Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 2 вересня 2016 року по 13 жовтня 2016 року

 

Отримай знижку 26% на твоє перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок жіночий аромат AVON Alpha For Her, який втілює жіночність, чарівність і життєрадісність. Avon Alpha - це магічне поєднання ніжної малини і деревної молекули кашеміру, доповнене кремовою нотою квітів жимолості.

Для чоловіків, зареєстрованих в Ейвон, компанія пропонує аромат AVON Alpha For Him - його енергія і сила заворожують. Альфа-чоловік, він з упевненістю дивиться в майбутнє і сміливо прямує до своєї мети.  Секрет його сили - в коханій жінці та особливому ароматі, в якому гостра свіжість бергамота і лаванди поєднується з нотами теплого кедра. Він вірний супутник, мужній і впевнений в собі, ідеальний чоловік. Разом ви справжня Альфа-пара і підкорюєте будь які вершини.
 
 
 
Умови програми реєстрації в Ейвон прості:
 
 - зареєструватися в Ейвон до 1 вересня 2016 року;
 
 - зробити замовлення на 600 грн і більше за цінами каталогу;

 - отримати знижку 26% на замовлення від 600 грн в період дії кампанії з моменту реєстрації;

 - отримати аромат всього за 30 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням

 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 13.10.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на офіційному сайті компанії Avon www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 30 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступній кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

  

 

 
 
Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 1 липня 2016 року по 1 вересня 2016 року і отримай у подарунок AVON Little Black Dress (для представників - жінок) або Musk Marine (для представників - чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

 

Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 1 липня 2016 року по 1 вересня 2016 року

 

Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок жіночий аромат AVON Little Black Dress, 50мл – один з найбільш улюблених ароматів наших Представників.  Аромат, який завжди в моді. Східно-квітковий, створений для елегантної жінки, яка віддає перевагу вічної класики: маленькій чорній сукні, дорогоцінним перлинам і дорогим ароматам... Стиль і лаконічність аромату тепер підкреслені ще і новим дизайном. Ми впевнені, що він займе гідне місце у Вашому серці.
 
Верхні ноти: цикламен, екзотичний коріандр, індонезійська жасмин, пелюстки квітучої абрикоса, африканський імбир
Ноти серця: гарденія, іланг-іланг, рожевий піон
Базові ноти: мускус, боби тонка, японська слива, сандал

Для чоловіків, зареєстрованих в Ейвон, компанія пропонує аромат Musk MarineСильний, чистий і пронизливий, цей аромат, наче величезна морська хвиля, накриває тебе своєю енергією і свіжістю. Бадьора м'ята, ароматна лаванда і терпкий дубовий мох сплелися в ньому для підкорювачів жіночих сердець. Звіжий і підбадьорливий аромат Musk Marine, відмінно поєднується із спекотною погодою. 
 
 
 
 
Умови програми реєстрації в Ейвон прості:
 
 - зареєструватися в Ейвон до 1 вересня 2016 року;
 
 - зробити замовлення на 500 грн і більше за цінами каталогу;

 - отримати знижку 26% на замовлення від 500 грн в період дії кампанії з моменту реєстрації;

 - отримати аромат всього за 5 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням

 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 1.09.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на офіційному сайті компанії Avon www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 5 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступній кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 

AVON (Ейвон) в Україні. Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон).

 
 
Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 20 травня 2016 року по 30 червня 2016 року і отримай в подарунок Avon Cherish the Moment (для жінок) або Aqua (для чоловіків).

Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 20 травня 2016 року по 30 червня 2016 року

 

Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат Avon Cherish the moment (для жінок). Ніжний рожевий флакон парфуму нагадує про кращі моменти твого життя. Це міг бути випускний бал або весілля твоє або кращою подруги... Він присвячується жінці, яка любить пишні сукні і смачні квіткові аромати. Але все-таки бувають дні, коли хочеться, щоб все навколо було в рожевих тонах, ... і тоді вона вибирає новий Avon Cherish the Moment. У ньому яскраво звучать одночасно найжіночніші, смачні та зачаровуючі преміальні ноти:
 
   Чорносмородиновий лікер - м'який, солодкий і трохи терпкий аромат; 
 
   Орхідея - вишуканий аромат з квітковим акордом, підкорюючи своєю жіночністю;
 
   Пачулі - справжня східна казка з яскраво вираженими деревно-квітковими нотами.
 
Для чоловіків, зареєстрованих у Ейвон, компанія пропонує аромат AQUA. Незрівнянна краса тропічної природи і чиста блакить води, що приємно охолоджує нагріту сонцем шкіру..... У вишуканій композиції AQUA втілене відчуття абсолютної свободи, яка наповнює власника цього аромату.
 
Деревинно-мускусний аромат з водними нотами:
 
Акватические ноти, синя герань, мускус. 
 
 
 
Умови програми реєстрації в Ейвон прості:
 
 - зареєструватися в Ейвон до 30 червня 2016 року;
 
 - зробити замовлення на 600 грн і більше за цінами каталогу;

 - отримати знижку 26% на замовлення від 600 грн в період дії кампанії з моменту реєстрації;

 - отримати аромат всього за 5 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням

 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 30.06.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на офіційному сайті компанії Avon www.avon.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 5 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступній кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні менш 600 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
Зареєструйся Представником AVON (Эйвон) з 8 квітня 2016 року по 19 травня 2016 року і отримай в подарунок Avon Prima (для представників - жінок) або Musk Marine (для представників - чоловіків).

Зареєструйся Представником AVON з 8 квітня 2016 року по 19 травня 2016 року.

 

 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в кампанії реєстрації, а також в подарунок новий надзвичайно жіночий, граціозний і витонченний аромат Avon Prima (для представників - жінок). Поринь у ніжність цього аромату, і краса його танцю зачарує тебе. Ти зільєшься з його ритмом, станешь втіленням жіночності і витонченості. В кожному русі ти будешь розкривати свою внутрішню красу і силу. Ти як Прима балету будешь грати головну роль на сцені свого життя!
 
Avon Prima вражає дивовижною гармонією легкості і складних переходів, чудовою стійкостю і тонким балансом солодощі і свіжості. Аромат відкривається іскристими акордамисоковитої сливи, обрамленою цитросовою свіжістю бергамоту і ніжними акцентами зеленої груші. Запашне квіткове сердце аромату заворожує вишуканим ажурним переплетінням акордів троянди, жасміну та ірису, граціозно розчіняючись на шовковистій ванільно-мускусній підкладці.
 
Для чоловіків, зареєстрованих в Эйвон, компанія пропонує аромат Musk Marine. Сильний, чистий і пронизливий, цей аромат, ніби величезна морська хвиля, накриває тебе своєю енергією і свіжістю. Бадьора м'ята, ароматна лаванда і терпкий дубовий мох сплелися в ньому для підкорювачів жіночих сердець.
 
Умови програми реєстрації в Avon прості:
 
 
  - зареєструйся в Ейвон до 19 травня 2016 року;
 
  - зробити замовлення на 600 грн і більше;
 
  - отримати знижку 26% на замовлення від 600 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
  - отримати аромат за 5 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 19.05.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 5 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

 

 

 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 13
Розпродаж

Видео-конференция координаторов 2017 г.


Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика