27 | 04 | 2015

    

Українська

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ

Стань Представником AVON з 10 лютого 2014 року по 23 березня 2014 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme" (для жінок), або Elite Gentleman від AVON (для чоловіків).

Стань Представником AVON з 10 лютого 2014 року по 23 березня 2014 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат "Avon Femme" (для Представників - жінок). Усі погляди будуть прикуті до тебе, де б ти не з'являлася... У чьому секрет цього особливого шарму? Він у краплинці нової парфумної води Avon Femme, чий стійкий аромат полонить та дідкорює з ранку до вечора.
Або Elite Gentleman від AVON (для Представників - чоловіків). Аромат призначений для енергійних, та перспективних чоловіків. 
 

 

 

 
*Програма діє з 10.02.2014 р. по 23.03.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON з 30 грудня 2013 року по 9 лютого 2014 року, та отримай у подарунок OUT STORY для Неї, або OUT STORY для Нього.

Стань Представником AVON з 30 грудня 2013 року по 9 лютого 2014 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий аромат OUT STORY для Неї. Він створенний для тих жінок, кому є що згадати, але чия головна історія кохання ще не дописана.
Або 
OUT STORY для Нього.

 

 

 

 
*Програма діє з 30.12.2013 р. по 9.02.2014 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань представником компанії AVON в період с 11.11 по 29.12 2013 р. та отримай у подарунок аромат Premiere LUXE (для жінок), або Elite Gentleman (для чоловіків).а ще знижку 30% на своє перше замовлення

Стань Представником AVON з 11 листопада по 29 грудня 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий привабливий аромат Premiere LUXE, який дозволяє кожній жінкі відчувати себе по справжньому розкішньою.
Або 
Elite Gentleman від AVON (для Представників-чоловіків). Аромат призначений для енергійних та перспективних чоловіків.

 

 

 
*Програма діє з 11.11.2013 р. по 29.12.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стань представником компанії AVON в період с 30.09 по 10.11 2013 р. та отримай у подарунок аромат Instinct For Her (для жінок), або Instinct For Him від AVON (для чоловіків). а ще знижку 30% на своє перше замовлення

Стань Представником AVON з 30 вересня по 10 листопада 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення у Кампанії реєстрації, а також в подарунок новий звабливий і спокусливий аромат Instinct For Her від AVON (для представників - жінок): "Цей аромат для жінок, які хочуть відчувати свою впевненість, привабливість і сексуальність. Він дійсно підсилює Ваші почуття". Довірся власним відчуттям.
Або Instinct For Him від AVON (для Представників-чоловіків). Аромат призначений для енергійних та перспективних чоловіків.

 

 

*Програма діє з 30.09.2013 р. по 10.11.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовленням в наступній кампанії.

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
Стати Представником AVON з 19 серпня по 29 вересня 2013 року, Отримай знижку 30% та отримай у подарунок набір:губна помада "Ультра" + п/в Far Away Bella (для жінок) або «Elite Gentleman» (для чоловіків) PDF Друк e-mail

Стань Представником AVON з 19 серпня по 29 вересня 2013 року


Размісти перше замовлення на 400 грн.
 
Отримай знижку 30% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, та отримай у подарунок набір: губну помаду "Ультра" + п/в Far Away Bella (для Представників-жінок) або «Elite Gentleman» (для Представників-чоловіків) за 1 грн із замовленням у наступній Кампанії.
 
 
 

 

*Програма діє з 19.08.2013 р. по 29.09.2013 р. по усій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.avon.ua. Організатор Програми : ДП "Эйвон Косметікс Україна". Виконання умов цієї Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком є зважаючи на право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням

 

 

 

 

 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 9

  •    
  •    
Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика