20 | 02 | 2017
Українська

Реєстрація в компанії AVON Україна

РЕЄСТРАЦІЯ

Замовте каталоги 
БЕЗКОШТОВНО
096-042-62-62 (Kyivstar),  
066-534-57-69 (МТС), 
093-813-71-40 (Life)
Закрыть
Ваше им'я
Контактний телефон

Карта сайта

Зареєструйся Представником AVON (Ейвон) з 5 лютого 2016 року по 17 березня 2016 року і отримай в подарунок Avon Prima (для представників - жінок) або Avon Prime (для представників - чоловіків).

Зареєструйся Представником AVON з 5 лютого 2016 року по 17 березня 2016 року.

 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в кампанії реєстрації, а також в подарунок новий надзвичайно жіночий, граціозний і витонченний аромат Avon Prima (для представників - жінок). Поринь у ніжність цього аромату, і краса його танцю зачарує тебе. Ти зільєшься з його ритмом, станешь втіленням жіночності і витонченості. В кожному русі ти будешь розкривати свою внутрішню красу і силу. Ти як Прима балету будешь грати головну роль на сцені свого життя!
 
Avon Prima вражає дивовижною гармонією легкості і складних переходів, чудовою стійкостю і тонким балансом солодощі і свіжості. Аромат відкривається іскристими акордамисоковитої сливи, обрамленою цитросовою свіжістю бергамоту і ніжними акцентами зеленої груші. Запашне квіткове сердце аромату заворожує вишуканим ажурним переплетінням акордів троянди, жасміну та ірису, граціозно розчіняючись на шовковистій ванільно-мускусній підкладці.
 
Для чоловіків, зареєстрованих в Ейвон, компанія пропонує сучасний улюбленний аромат Avon Prime. Аромат, який втюлює в собі ідеальний образ мужності. Аромат Avon Prime - це неприборканий мікс з ароматної лаванди, освіжаючої м'яти і кедрового дерева покликаний підкреслити харизму і бездоганний смак чоловіка. Він справжній, і аромат Avon Prime доведе це ще раз.

 
Умови програми реєстрації в Avon прості:
 
 - зареєструйся в Ейвон до 17 березня 2016 року;
 
 - зробити замовлення на 600 грн і більше;
 
 - отримати знижку 26% на замовлення від 600 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
 - отримати аромат за 5 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 17.03.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 5 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Зареєструйся Представником AVON в період з 25 грудня 2015 року по 4 лютого 2016 року і отримай в подарунок AVON Instinct (для представників жінок), або Just Move (для представників чоловіків).

Зареєструйся Представником AVON з 25 грудня 2015 року по 4 лютого 2016 року.

 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок новий ваблячий і спокусливий аромат Instinct For Her від AVON (для представників - жінок) : "Цей аромат створений для жінок, які хочуть відчувати свою впевненість, привабливість і сексуальність. Він дійсно посилює Ваші почуття". Довірся власним відчуттям.
Avon Just Move (для представників - чоловіків) - парфюм, створений для справжніх чоловіків, що ведуть активний спосіб життя. Належить до сімейства зелених фужерних ароматів. Парфюм неймовірно бадьорий і насичений.
Композиція аромату Avon Just Move неординарна, складна і досить багатогранна, створена дивовижним переплетенням безліч акордів, одними з яких є ноти лайму, ветивера, герані, м'яти, грейпфрута та бергамота.
 
 
Умови програми реєстрації в Avon прості:
 
 - зареєструйся в Ейвон до 4 лютого 2016 року;
 
 - зробити замовлення на 600 грн і більше;
 
 - отримати знижку 26% на замовлення від 600 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
 - отримати аромат за 1 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 4.02.2016 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Зареєструйся Представником AVON до 24 грудня 2015 року та отримай у подарунок аромат Avon Cherish (для Представників - жінок) або Black Suede Touch (для Представників - чоловіків)

Зареєструйся Представником AVON до 24 грудня 2015 року

 
 
 
 
 
 
Ви даруєте радість усім, хто Вас оточує, ділетеся дивовижними моментами зі свого життя зі своїми близькими та друзями. Хіба це не мистецтво? Справжнісіньке Мистецтво Дарувати Радість! 
 
Компанія теж в свою чергу до святів хоче подарувати радість кожному новому Представнику, який приєднається до AVON до 24 грудня 2015 року і подарувати новинку аромат Avon Cherish (для Представників - жінок), який стане невід'ємною частиною його образу. А для чоловіків - вже давно улюблений аромат Black Suede Touch!
 
Жіночий аромат Avon Cherish представлений як квітково-фруктовий, що містить ноти рожевого перцю, кольору вишні і тендітної квітки Тіаре.
 
Чоловічий аромат Black Suede Touch - це східний аромат з пряними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева.
 
Умови програми прості:
 
 - зареєструватися до 24 грудня;
 
 - зробити замовлення на 600 грн і більше;
 
 - отримати знижку 30% на замовлення від 600 грн в період кампанії з моменту реєстрації;
 
 - отримати аромат за 1 грн в наступній кампанії разом з будь-яким замовленням
 
 

*Програма реєстрації в Ейвон діє по 24.12.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на www.ейвон.ua. Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в такій компанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

 

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 16 жовтня по 26 грудня 2015 року та отримай у подарунок Avon Attraction For Her (для Представників - жінок), або Avon Attraction For Him (для Представників- чоловіків).

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

Стань Представником AVON в період з 16 жовтня по 26 листопада 2015 року

 
 
 
 
Отримай знижку 26% на своє перше замовлення в кампанії реєстрації, а також      в подарунок свій секрет приваливості - аромат "Avon Attraction For Her" (для представників - жінок), або "Avon Attraction For Him" (для Представників - чоловіків).
 
Спробуй аромат "Avon Attraction For Her" і він обов'язково зверне на тебе увагу, ледве відчувши спокусливі ожинові нотки. Чарівний мускус, немов афродизіак, змусить серце битися швидше. А фінальні акорди ванільної амбри невблаганно приваблять його до тебе.
 
Чоловічий аромат "Avon Attraction For Her" - це яскравий спалах пряного імбиру, створює інтригу, яка обов'язково приверне її увагу. А як тільки в гру вступить магнетичний мускус, вона захоче познайомитися з тобою ближче. А чуттєвий ладанник, з його таємничою і п'янкою аурою, цілковито її причарує.
 
І ось Ваші погляди зустілися, і світ навколо перестав існувати. Ні що більше не має значення, крім Вас двох. Ви пов'язані воєдино невидимою силою. Вашій взаємній привабливості неможливо опиратися. Це Avon Attraction. Нові інтригуючі аромати для Нього і для Неї..
 

*Програма реєстрації в компанію Avon діє з 16.10.2015 р. по 26.11.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на avon.ua  Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступный кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 600 грн - знижка - 18%

 

 

 
Стань Представником AVON в період з 4 вересня по 15 жовтня 2015 року та отримай у подарунок аромат "Avon Femme Icon" (для Представників - жінок) або Black Suede Touch (для Представників - чоловіків)

Стань Представником AVON в період з 4 вересня по 15 жовтня 2015 року

 
 
Отримай знижку 26% на перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також у подарунок аромат "Avon Femme Icon(для Представників - жінок). 
Туалетна вода Avon Femme Icon - це продовження колекції Avon Femme. І слова "Дотягнися до зірок з новим ароматом" мають певне значення. І справді, цей аромат створений для жінок - зірок, яскравих жінок, впевненних і успішних, що сяють, як зірки завжди і у всьому. Будь яскравою як зірка з новим ароматом Avon Femme Icon.
 
Чоловічий аромат Black Suede Touch - це східний аромат з пряними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева.
Зігріваючі ноти кашемірового дерева дарують дивовижну ніжність і теплоту, преплітаючись з акордами пачулі. Спекотний імбир додає аромату таємничності далекого сходу.
Чарівна та одночасно мужня композиція ідеально підійде чоловікам, які досить впеснені в собі, щоб бути уважними, люблячими і ніжними. 
 
 

*Програма реєстрації в компанію Avon діє з 4.09.2015 р. по 15.10.2015 р. по всій території України. Детальні умови Програми знаходяться на сайті на avon.ua  Організатор Програми: ДП "Ейвон Косметікс Україна". Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання першого рівня Програми розвитку Нових Представників Ейвон. Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 1 грн з ПДВ. Подарунок надсилається з наступним замовлень в наступный кампанії. 

** Для виконання умов, товари на відповідну суму за цінами Каталогу Ейвон мають бути придбані одним замовленням.

***При замовленні до 500 грн - знижка - 18%

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 12


Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою

Яндекс.Метрика