21 | 11 | 2019
Українська
Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 3 травня 2019 року по 23 травня 2019 року, отримайте знижку 40% і унікальну можливість отримати в подарунок аромат AVON LUCK для Нього або AVON LUCK для Неї

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

 

Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 3 травня 2019 року по 23 травня 2019 року, отримайте знижку 40% і унікальну можливість отримати в подарунок аромат AVON LUCK для Нього або AVON LUCK для Неї 

Отримаєте знижку 40% на своє перше замовлення в кампанії реєстрації, а також в подарунок новий розкішний східно-квітковий з фруктовими нотами аромат Avon Luck (для Представників - жінок). Стійкістю до 8 годин.

Avon Luck - аромат з деревними, оксамитовими і ніжними нотками. 

Відчуй себе розкішною світською левицею з вишуканим  і спокусливим ароматом Avon Luck для Неї! Спробуй і удача посміхнеться тобі!

Або аромат "AVON LUCK FOR HIM" (для Представників - чоловіків) - це деревно-амброво-ароматична композиція, що включає ноти мандарина, рожевого перцю, спеція, дерева та сандалу. Avon Luck For Him створений для чоловіків, яких супроводжує в житті успіх! Avon дарує всім аромат свята! 
 
 
 
Все дуже просто:

Зареєструйтеся Представником в період дії Кампаній 7/2019 (до 23 травня);
 
✓ Розмістіть перше замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії кампанії 7/2019
 
Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення;
 
Отримайте знижку 40% на своє перше замовлення, а обраний аромат в наступній кампанії за 50 грн (якщо замовлення від 600 грн) або за 1 грн (при замовленні від 1200 грн)!
 
 
1. Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім території АР Крим і територій проведення АТО, з 03.05.2019 до 23.05.2019 включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за ЗО грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумерну воду Avon Luck для Неї, 50 мл або Туалетна вода Avon Luck для Нього, 75 мл) можна отримати зі своїм замовленням від 600 грн в наступній Кампанії після Кампанії, в якій був розміщений перший замовлення. Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. < / span> < /div>
 
2. Знижка на товар з Каталогу надається з 03.05.2019 до 23.05.2019 включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», що діє на всій території України, крім території АР Крим і територій проведення АТО, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1 -го рівня Програми Розвитку Нових Представників.
 
3. В рамках Програми Розвитку Нових Представників, якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коду, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.
 
4. Кампанія - період дії одного Каталогу/ (друковане видання Організатора, в якому виключно з рекламними цілями опублікована інформація про Товар Організатора, знижки, надбавки, а також спеціальні маркетингові пропозиції), який триває три-чотири календарних тижні і встановлюється Організатором.
.
ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн», 08325, Київська обл., Бориспільський район, Щасливе, Харківське шосе, 5 (Організатор-Компанія)
 
 

 

 
 
Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 березня 2019 року по 11 квітня 2019 року, отримай знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Luminata або Segno

 Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 березня 2019 року по 11 квітня 2019 року, отримай знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Luminata або Segno 

 

Отримайте знижку 25% на своє перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також  Avon дарує всім жінкам новий аромат Luminata! Жіночий аромат Avon Luminata - ваш вихід леді! Це життя у всьому блиску! 
Avon Luminata (Ейвон Люміната) — це яскраві і сонячні грані аромату, який підкреслює ваше відчуття насолоди життям.     
Композиція з нот кристально білого піона, чарівно ніжної ванілі і неперевершено яскравою малини перетворять кожен вихід з дому на справжнє свято, яке залишається з вами кожен день.
Для аромату був спеціально розроблений новий незвичайний дизайн флакона у вигляді діаманта з бездоганною огранюванням.  
Avon Luminata - це міжнародний суперхіт, тепер доступний і для жінок України! 
 
Компанія в свою чергу потурбувалась і про чоловіків, і приготувала у подарунок новий аромат Avon Segno for Men. Аромат для чоловіків, що ведуть за собою.  Його погляд, його хода, його аромат... Все в ньому притягує і вселяє повагу. Він надихає всіх навколо. За ним хочеться слідувати завжди і всюди.

 
 
І так, що б отримати аромат за 1 грн:

✓Зареєструйтесь Представником в період дії Кампаній 4-5/2019 (до 11 квітня);
 
✓ Розмістіть перше замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії Кампанії (до 11 квітня); 
 
✓ Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення;
 
✓  - отримайте аромат за 1 грн (при замовленні трьох і більше каталогів) у наступній кампанії разом із замовленням*


*  умови придбання трьох або більше каталогів в першій Кампанії та виконання умов отримаєте аромат на вибір за 1 грн. У разі придбання менше трьох каталогів ви отримай аромат на вибір за 50 грн

1. Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 01 березня по 11 квітня 2019 р. включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Під ароматом мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумерна вода Avon Luminata для Неї, 50 ml або Туалетна вода Segno для Нього, 75 ml) можна отримати зі своїм мінімальним замовленням в наступній Кампанії після Кампанії, в якій був розміщений перший замовлення. Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua < / span> < / span> < /div>

2. Знижка на товар з Каталогу надається з 01.03.2019 до 11.04.2019 р. включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», яка діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

3. В рамках Програми розвитку Нових Представників, якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коду, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.

4. Кампанія - період дії одного Каталогу (друковане видання Організатора, в якому виключно з рекламними цілями опублікована інформація про Товар Організатора, знижки, надбавки, а також спеціальні маркетингові пропозиції), який триває три-чотири календарних тижні і встановлюється Організатором.

5. Під мінімальним замовленням мається на увазі сума на яку представник повинен зробити замовлення для отримання аромату. Детальні умови на my.avon.ua
 


 
 
 

 
 
Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 січня 2019 року до 28 лютого 2019 року, отримайте знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Viva La Vita або Black Suede Touch

Безкоштовний старт і продукція високої якості,

ексклюзивні подарунки та активне спілкування -

жінки всього світу переконалися в перевагах AVON.

Приєднуйся і Ти!

 Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 січня 2019 року до 28 лютого 2019 року, отримайте знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Viva La Vita або Black Suede Touch 

 

Отримаєте знижку 25% на свіє перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також  Avon дарує всім жінкам новий аромат свята!
Avon Viva La Vita! Багатьом вже знайомий цей чудовий аромат, який порадує любу жінку.
Avon Viva La Vita!  в перекладі з італійського означає «хай живе життя!» Аромат, що володіє мистецтвом розфарбовувати світ яскравими фарбами і перетворювати кожен день на свято! Варто лише нанести цей аромат і життя заграє яскравими фарбами, а кожен день наповниться радістю!
Слоган аромату так і говорить: «Подаруй собі свято!» І все це завдяки тому самому чудовому букету, створеному Гаррі Фремоном, який створив для Avon улюблені всіма, чудові аромати, Pur Blanca, Avon Prima, Avon Femme.
Якщо ви запитаєте жінку, які емоції у неї асоціюються з святом, то почуєте у відповідь «щастя, ейфорія, радість». І новий аромат Viva La Vita здатний подарувати їх всі. Адже він – справжній букет яскравих емоцій!
Подивіться, кожна нота аромату відповідає за певну емоцію,  пов'язану зі святом. Мандарин викликає ейфорію, яблуко дарує щастя, грейпфрут заряджає енергією, мімоза огортає радістю, троянда розкріпачує, магнолія розслабляє, сандал дарує насолоду, ваніль занурює в безтурботність, а кашмеран зігріває теплом.
Avon Viva La Vita Подаруйте собі свято!
Компанія в свою чергу потурбувалася і про чоловіків, і приготувала подарунок у вигляді вже давно ставшим популярним Black Suede Touch. Це дивно м'який і теплий аромат з пікантними східними нотами імбиру, пачулі і кашемірового дерева. створений для чоловіків, які охоплюють в собі харизму і романтику. 
 
 
 
 
Все дуже просто:

✓Зареєструйтесь Представником в період дії Кампаній 1-3/2019 (до 28 лютого);
 
✓ Розмістіть перший замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії Кампанії (до 28 лютого); 
 
✓ Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення;
 
✓  - отримати аромат за 1 грн (при замовленні трьох і більше каталогів) у наступній кампанії разом із замовленням*


*  умови придбання трьох або більше каталогів в першій Кампанії та виконання умов отримаєте аромат на вибір за 1 грн. У разі придбання менше трьох каталогів ви отримай аромат на вибір за 50 грн

1. Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 02 січня по 28 лютого 2019 р. включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Під ароматом мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумерна вода Avon Viva la Vita для Неї, 50 ml або Туалетна вода Black Suede Touch для Нього, 75 ml) можна отримати зі своїм мінімальним замовленням в наступній Кампанії після Кампанії, в якій був розміщений перший замовлення. Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua < / span> < / span> < /div>

2. Знижка на товар з Каталогу надається з 02.01.2019 до 28.02.2019 р. включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», яка діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

3. В рамках Програми розвитку Нових Представників, якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коду, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.

4. Кампанія - період дії одного Каталогу (друковане видання Організатора, в якому виключно з рекламними цілями опублікована інформація про Товар Організатора, знижки, надбавки, а також спеціальні маркетингові пропозиції), який триває три-чотири календарних тижні і встановлюється Організатором.

5. Під мінімальним замовленням мається на увазі сума на яку представник повинен зробити замовлення для отримання аромату. Детальні умови на my.avon.ua

6. У разі придбання до трьох каталогів отримаєте аромат за 50 грн.


 
    
       

 

 
 

avon Україна реєстрація безкоштовно, AVON реєстрація представника, як стати представником Ейвон в Україні, офіційна реєстрація AVON, Ейвон реєстрація Україна, авон реєстрація, Ейвон для консультантів, представникам Ейвон, стати представником Ейвон, Ейвон дива представником в Україні, як стати представником Ейвон в Україні, як стати координатором Ейвон, стати координатором Avon, зареєструватися Ейвон, зареєструватися в Avon. ейвон реєстрація безкоштовно україна, ейвон реєстрація безкоштовно

 
Зарегистрируйся Представителем AVON (Эйвон) с 19 октября 2018 года по 8 ноября 2018 года, получи скидку 25% и уникальную возможность приобрести аромат AVON LIFE от всемирно известного дизайнера Кензо Такада всего за 50 грн
There are no translations available.

Зарегистрируйся Представителем AVON (Эйвон) с 19 октября 2018 года по 8 ноября 2018 года, получи скидку 25% и уникальную возможность приобрести аромат AVON LIFE от всемирно известного дизайнера Кензо Такада всего за 50 грн

 

Весной 2016 года Компания Avon объявила о начале глобального сотрудничества со всемирно известным дизайнером Кензо Такада
И, именно поэтому, в Кампании 15/2018 (в период с 19 октября по 8 ноября 2018 г.) предлагается этот умопомрачительный аромат в Программе Развития Новых Представителей!
Только Новые Представители, которые присоединятся к Avon в период действия Кампании 15/2018 смогут получить женский или мужской аромат Avon Life на выбор, со скидкой 90% от цены в Каталоге 15/2018 (499 грн) – всего за 50 грн!

Также в период действия Кампании 15/2018 компания предлагает для каждого Нового Представителя скидку 25% на все заказы от 600 грн.
 
WOW! Только в К15/2018 Новые Представители, которые выполнили условия 1-го уровня получат автоматически 3 каталога 16/2018 всего за 5 грн!
 

 
 
Обратите внимание!
 
И еще, Вы получаете шанс выиграть атомобиль.
 
Не упустите такую уникальную возможность!
 
 
 

 

Все очень просто. Для получения подарка, получения скидки и участия в розыграше автомобиля нужно:


✓ Зарегистрируйтесь Представителем в период действия Кампаний 15/2018 (до 8 октября);
 
✓ Разместите первый заказ на сумму от 600 грн по ценам каталога, в период действия Кампании 15/2018; 
 
✓ Укажите код аромата при размещении заказа;
 
✓ Получите скидку 25% на свой первый заказ, а выбранный аромат в следующей Кампании с заказом от 600 грн!
 
 
 
 
1. Это предложение действует в рамках Программы Развития Новых Представителей на всей территории Украины, кроме временно оккупированных Донецкой, Луганской областей и АР Крым, с 19.10.2018 по 08.11.2018 включительно, организатор ДП «Эйвон Косметикс Юкрейн". Под подарком имеется ввиду право на приобретение поощрительного товара за 50 грн с НДС один раз по результатам Программы. Поощрительный товар (Парфюмерная вода Avon Life для Нее, 50 мл или Туалетная вода Avon Life для Него, 75 мл) можно получить со своим заказом от 600 грн в следующей Кампании после Кампании, в которой был размещен первый заказ. Детальные условия Программы находятся на my.avon.ua.
2. Скидка на товар из Каталога предоставляется с 19.10.2018 по 08.11.2018 включительно, в рамках Программы -Специальная скидка для Новых Представителей», что действует на всей территории Украины, кроме временно оккупированных Донецкой", Луганской областей и АР Крым, организатор ДП «Эйвон Косметикс Юкрейн». Детальные условия Программы находятся на my.avon.ua. Выполнение условий данной Программы приравнивается к
выполнение 1-го уровня Программы развития Новых Представителей.
3. Марка, модель, цвет и комплектация автомобиля определяется Организатором. Может отличаться от изображения
4. Программа "АВТО от AVON действует на всей территории Украины, кроме временно оккупированных Донецкой, Луганской областей и АР Крым, для всех активных Представителей с включительно, организатор ДП "Эйвон Косметикс Юкрейн". Период выполнения условий Программы с 19.10.2018 до 08.11.2018. Имеется ввиду право на приобретение автомобиля единовременно по цене 1 грн с НДС Победителем Программы согласно условий, 
находятся на my.avon.ua!
5. В рамках Программы развития Новых Представителей, если в Кампании размещения первого заказа не был указан код поощрительного товара или были указаны оба кода, организатор оставляет выбор поощрительного товара на свое усмотрение.
6. Кампания - период действия одного Каталога (печатное издание Организатора, в котором исключительно с рекламными целями опубликована информация о Товаре Организатора, скидки, надбавки, а также специальные маркетинговые предложения), который длится три-четыре календарных недели и устанавливается Организатором.
7. Период действия приложения " поделись цветами Avon с друзьями!"- с 19 октября 2018 года до 27 декабря 2018 года включительно . Программа проводится на всей территории Украины, кроме временно оккупированных территорий Донецкой, Луганской областей и АР Крым.Детали на my.avon.ua
8. Высокими порогами в Программе Развития Новых Представителей считаются пороги для размещения заказов: во 2-й Кампании сотрудничества — на 700 грн, в 3-й Кампании сотрудничества — на 800 грн, в 4-й Кампании сотрудничества — на 900 грн и в 5-й Кампании сотрудничества — на 1 000 грн. ДП «Эйвон Косметикс Юкрейн», 08325, Киевская обл., Бориспольский район, с. Счастливое, Харьковское шоссе, 5 (Организатор-Компания).
 
 
И это еще не все...
 
Порекомендуй друзьям происоединиться к AVON в качестве Представителя в период с 19.10.2018 по 08.11.2018 включительно и получи за каждого друга один продукт серии LIFE всего за 50 грн
 
 
  
 
 
 

Регистрация в AVON (Эйвон) в Украине. Стать представителем (консультантом) AVON (Эйвон).

 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 16
Конференция Партнеров 2019 г.

mq1

Видео-конференция координаторов 2017 г.


Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою