23 | 06 | 2021
Українська

Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон). Реєстрація в AVON (Ейвон) в Україні.

Стати Бізнес-Леді. Стати господинею самій собі. Оберіть фінансову незалежність і можливість розпоряджатися своїм часом. Приділяйте більше уваги своїм рідним.

Все це можливо. У Вас з'являється шанс отримувати додатковий дохід на початковому етапі, а згодом вийти на такий рівень доходу який Ви захочете самі. І цей бізнес можна почати прямо зараз і абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Взагалі діяльність в компанії AVON відрізняється від роботи в інших компаніях, у тому числі і косметичних. Відмінність полягає в тому, що немає необхідності десь ходити і пропонувати, або більш того, вмовляти клієнта придбати той або інший товар.

Специфіка полягає в іншому:

1. Товарна марка AVON досить розкручений у всьому світі бренд, і реклама не потребна (кожна жінка знає цю марку).

2. Компанія AVON не стоїть на місці в плані розробки інноваційних технологій і вивчення попиту споживачів. AVON, випускаючи в рік більше 2000 новинок, намагається випереджати бажання своїх клієнтів.

3. І ще одна перевага полягає в тому, що каталог настільки продуманий і інформативний, що просто працює за Вас. Вам залишається тільки запропонувати каталог AVON своїм знайомим для того, щоб вони вибрали те, що їм підходить і ВСЕ.

 

Детальніше про Ваші переваги, як представника AVON, або навіщо потрібна реєстрація в компанії Avon:

1. Реєстрація в компанії Avon Безкоштовна – більш того для початку Вашої діяльності абсолютно безкоштовно надаються всі необхідні матеріали і в першу чергу – це Ваш інструмент продажів – Каталоги та інші навчальні матеріали.

2. Можливість розміщення замовлення зручним для Вас способом: SMS, Інтернет (зі своєї персональної сторінки).

3. Безкоштовна доставка – отримання продукції AVON на поштових відділеннях вашого району (платити на п/о ні чого не потрібно, отримання при наявності паспорта, або іншого документа що посвідчує особу)

4. Відстрочка платежу – це означає, що Ви отримуєте товар, роздаєте його своїм клієнтам, збираєте гроші і тільки потім оплачуєте замовлення, залишаючи собі різницю.

5. Повернення продукції – представники завжди захищені від випадково пошкодженої під час транспортування продукції, або від відмови клієнта на купівлю товару. Такий товар завжди можна повернути в компанію.

6. Отримання подарунків – багато сово-пропозицій і подарунків від компанії AVON (від 10 і більше в кожному каталозі), тобто вартість товару значно знижена.

            І, найголовніше, зараз стартує Програма на отримання Подарунків для Нових Представників Ейвон:

 

 Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 березня 2019 року по 11 квітня 2019 року, отримай знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Luminata або Segno 

 

Отримайте знижку 25% на своє перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також  Avon дарує всім жінкам новий аромат Luminata! Жіночий аромат Avon Luminata - ваш вихід леді! Це життя у всьому блиску! 
Avon Luminata (Ейвон Люміната) — це яскраві і сонячні грані аромату, який підкреслює ваше відчуття насолоди життям.     
Композиція з нот кристально білого піона, чарівно ніжної ванілі і неперевершено яскравою малини перетворять кожен вихід з дому на справжнє свято, яке залишається з вами кожен день.
Для аромату був спеціально розроблений новий незвичайний дизайн флакона у вигляді діаманта з бездоганною огранюванням.  
Avon Luminata - це міжнародний суперхіт, тепер доступний і для жінок України! 
 
Компанія в свою чергу потурбувалась і про чоловіків, і приготувала у подарунок новий аромат Avon Segno for Men. Аромат для чоловіків, що ведуть за собою.  Його погляд, його хода, його аромат... Все в ньому притягує і вселяє повагу. Він надихає всіх навколо. За ним хочеться слідувати завжди і всюди.

 
 
І так, що б отримати аромат за 1 грн:

✓Зареєструйтесь Представником в період дії Кампаній 4-5/2019 (до 11 квітня);
 
✓ Розмістіть перше замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії Кампанії (до 11 квітня); 
 
✓ Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення;
 
✓  - отримайте аромат за 1 грн (при замовленні трьох і більше каталогів) у наступній кампанії разом із замовленням*


*  умови придбання трьох або більше каталогів в першій Кампанії та виконання умов отримаєте аромат на вибір за 1 грн. У разі придбання менше трьох каталогів ви отримай аромат на вибір за 50 грн

1. Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 01 березня по 11 квітня 2019 р. включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Під ароматом мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумерна вода Avon Luminata для Неї, 50 ml або Туалетна вода Segno для Нього, 75 ml) можна отримати зі своїм мінімальним замовленням в наступній Кампанії після Кампанії, в якій був розміщений перший замовлення. Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua < / span> < / span> < /div>

2. Знижка на товар з Каталогу надається з 01.03.2019 до 11.04.2019 р. включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», яка діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

3. В рамках Програми розвитку Нових Представників, якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коду, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.

4. Кампанія - період дії одного Каталогу (друковане видання Організатора, в якому виключно з рекламними цілями опублікована інформація про Товар Організатора, знижки, надбавки, а також спеціальні маркетингові пропозиції), який триває три-чотири календарних тижні і встановлюється Організатором.

5. Під мінімальним замовленням мається на увазі сума на яку представник повинен зробити замовлення для отримання аромату. Детальні умови на my.avon.ua
 
 

А потім виконуйте  рівні і отримуте відповідні подарунки з наступним замовленням

 

 

Ви можете вибрати будь-який з 3-х варіантів подарунків:

 

або

 

або

 

 

 

 

 У Вас з'являється 2 можливості: 

- розміщувати замовлення у кожній Кампанії на велику суму (700-800-900-1000 грн), і отримувати подарунки за 10 грн. 

- або розмістити замовлення на меншу суму – 600 грн на кожному рівні і отримати подарунки за 35-45-55-65 грн  відповідно і при цьому залишатися учасником ПРНП. 


І це відбувається на кожному рівні протягом всієї Програми!

 Наприклад, на другому рівні Програми Ви, як Представник розміщуєте замовлення на 700 грн, обов'язково вказуєте код подарунка і в наступній Кампанії разом із замовленням отримуєте набір на вибір за 10 грн. При цьому, якщо на третьому рівні Ваше замовлення Представника становитиме не 800, а всього 600 грн,  то вказавши код обраного подарунка,  у наступному Кампанії Ви отримаєте набір за 45 грн, що теж досить вигідно. 

Таким чином,  для того, щоб бути учасником Програми Розвитку Представників Ейвон важливо:

Розміщувати замовлення кожну кампанію дії Програми (суму Ви обираєте самі, але не менше 600 грн) 

- Вказувати код подарунка в цьому замовленні (коди подарунків будуть в листівці, а також на сайті при розміщенні замовлення у всіх нових Представників)

- Своєчасно оплачувати замовлення          

- Отримувати обраний подарунок у наступній Кампаніі разом із замовленням (сума замовлення для отримання подарунку повинна бути не менше 550 грн.)

Але і це ще не все. Для тих хто пройшов всі 5 рівнів Програми Розвитку Нових Представників

 

І це ще не все

Що б було легше збирати замовлення та знаходити нових клієнтів Спеціальну пропозицію на купівлю каталогів

Збери свою колекцію подарунків і відчуйте вигоду від виконання всіх рівнів програми

 

          

 

Продовжимо про вигоди реєстрації в Ейвон......

 

7. Необов'язковість розмещения замовлення - зовсім не обов'язково розміщувати замовлення у кожній кампанії. Ви можете пропускати кампанії, але пам'ятайте, що через рік Вашої відсутності, Ви випадаєте з бази даних, і для продовження співробітництва Вам необхідно буде реєструватися заново.

8. Диференційована знижка– чим більше замовлення – тим більше заробіток, як % знижки, так і загальна сума грошей.

від 0 до 549,99 грн. – 18% знижка*

від 550 до 1099,99 грн. – 18% знижка

від 1100 до 2199,99 грн. – 22%

понад 2200 грн. – 26%

Після двох кампаній активного співробітництва (замовлення понад 550 грн) знижка збільшується:

від 0 до 549,99 грн. – 18% знижка*

від 550 до 1099,99 грн. - 20%

від 1100 до 2199,99 грн. – 25%

понад 2200 грн. – 30%

* При замовленні понад 550 грн. плату за обробку замовлення в розмірі 25 грн. компанія бере на себе.

 Існують програми, за якими діють більш високі знижки на деякі товари.

Так само у Вас є можливість купувати новинки компанії AVON за зниженою ціною, тобто продукцію, яка з'явиться тільки в наступному каталозі. І спеціально для Представників є так званий флаєр "Розпродаж", в якому за дуже низькими цінами можна придбати товари минулих каталогів.

 

9. Безкоштовне навчання від компанії – компанія ретельно слідкує за якістю наданого навчального матеріалу. Постійно проводяться онлайн курси, всілякі вебінари по знанню продукції, і діяльності компанії.

10. Після реєстрації в Ейвон Вам відразу буде доступний особистий Інтернет - магазин з можливістю його рекламувати в популярних соц. мережах. А так само детальна інструкція по налаштуванню і його використанню.

11. Інформаційна підтримка – в компанії існує call-center кваліфікованих співробітників, які відповідають на будь-яке питання, що стосується діяльності  в компанії. З Центром можна зв'язатися за телефоном, або просто написавши повідомлення з особистої сторінки (доступна після реєстрації). Так само кожному представнику призначається координатор, навчальний всім тонкощам діяльності компанії, і надає будь-яку необхідну інформацію, і при необхідності, залишається з Вами на зв'язку 24 години на добу.

 

  P.S. Офіційний сайт компанії AVON не займається реєстрацією представників, а передає Ваші дані для подальшої реєстрації та оформлення відповідних документів координаторам, до яких ми і належимо.

 

Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон). Реєстрація в AVON (Ейвон) в Україні.

 

І це ще не все: якщо Ви вирішите стати координатором компанії Avon (через три тижні), то не зайвим буде дізнатися

Про переваги діяльності в якості координатора Avon (Ейвон) в Україні:

 Середня зарплата координатора Avon:

Координатор – 715 грн за кампанію (3 тижні)

Старший Координатор –  2 005 грн за кампанію

Лідер початківець –  3 890 грн за кампанію

Лідер – 10 480 грн. за кампанію

Старший лідер – 20 330 грн. (max більше 110 000 грн) за кампанію

 

  Якщо вибираєте для себе індивідуальну схему розвитку за Лідерською моделлю, то  крім основної зарплати компанія Avon пропонує значне збільшення у вигляді бонусу за певні рівні зростання і утримання статусу, перший рік співпраці підтриманий бонусом у 37500 ГРН. Комісійні - на картку, подробиці тут

  Ви також маєте можливість отримання необмеженого доходу + машина + золоті прикраси з діамантами... і багато-багато ще чого:)

   Взагалі унікальність діяльності компанії Avon полягає в тому, що досягти вершин кар'єри, багатства, самоствердження може досягти практично кожна жінка. Тоді як в державних установах і на підприємствах для підвищення рівня заробітку необхідно досягти певної соціальної ступені. А що б стати на наступний щабель, необхідні або зв'язки, або маючи освіту і світлу голову дочекатися поки твій начальник піде на пенсію.

     У компанії ж можливість необмеженого заробітку не залежить від будь-яких зовнішніх факторів, вона залежить тільки від сили Вашого бажання.   Навіть якщо у Вас немає тих якостей, які на Вашу думку потрібні для діяльності такого роду, то ці якості дуже легко набуваються. Більш того – це захоплююча подорож, яка називається саморозвитком.

   Саме від Вашого внутрішнього стану залежить Ваш успіх.

  На підтвердження цього є безліч прикладів успішних дівчат і жінок, які отримали автомобілі і золоті прикраси з діамантами. На таких конференціях можете опинитися і Ви.

 

 

 

 

   Діяльність у компанії Avon зараз виходить на новий рівень. Старі методи вже не працюють. Телефонні дзвінки, зустрічі, листівки, вмовляння друзів і рідних в цей бізнес - все це вже не приносить тих результатів, на які можна було розраховувати.

Не зважаючи на це, такий спосіб практикують 95% представників та координаторів компанії.

    Є й інший метод, який застосовують підприємці нового покоління. Суть даного методу полягає в тому, що Ви створюєте таку ситуацію, коли люди самі Вас шукають, щоб приєднатися до Вашого бізнесу.

     У чому ж секрет цього методу і такої поведінки людей. А секрет у ВАС. Саме ВИ повинні стати тією людиною, до якої потягнуться інші. Ви ніколи не замислювалися, чому у знаменитих людей так багато фанатів. Людина з меншою енергетикою завжди, спілкуючись зі своїм кумиром, отримує частку чого– більшого. І зауважте, Вам навряд чи буде цікава людина, у якого суцільні проблеми в житті. А вона, навпаки, буде тягнутися до Вас.

 

Гарантії.

Ваш допитливий розум напевно вже ставить питання: «Чим я ризикую, в чому тут підступ, чому все безкоштовно?». Я відповім: «Ви абсолютно нічим не ризикуєте. У Вас немає жодних зобов'язань. Всі витрати по вартості і відправленні матеріалів ми беремо на себе». Навіть якщо Ви не проявите ніякої активності, то всі матеріали залишаться у Вас.

Не приховую,  ми хочемо, щоб Ви були в нашій команді і дуже зацікавлені в тому, щоб Ви досягли максимального успіху.

Ми для цього зробимо все можливе, відкриємо Вам всі секрети діяльності, пояснимо, як розміщувати замовлення, як уникнути помилок при формуванні замовлення, як пройти по лідерської моделі і як отримати максимум бонусів, вигоди і т.п.

 

Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон). Реєстрація в AVON (Ейвон) в україні.

 

І, наостанок:

Вони скажуть, що цей бізнес не для вас;

Вони скажуть, що це піраміда;

Вони скажуть, що у людей немає грошей;

Вони скажуть, що у вас не той вік;

Вони скажуть: " Подивимося, скільки ти заробиш, а потім подумаємо";

Вони скажуть, що зараз не той час;

Вони скажуть, що сусідка їх племінниці нічого не заробила в Avon;

Вони скажуть, що ви не зможете займатися цим бізнесом;

Вони скажуть, що вам треба влаштуватися на " нормальну роботу";

Вони скажуть, що це шахрайство;

Вони скажуть, що у вас не вийде;

Вони скажуть, що цим треба займатися бізнесом в Америці або в Київі, але не там, де ви живете;

Вони скажуть, що ваша продукція нікому не потрібна;

Вони розкажуть, яку передачу бачили по ТБ в 1997 році;

Вони точно знають, як ви повинні жити, ніж займатися і скільки заробляти.

" Вони" - це не тільки ваші сусіди, родичі, друзі та інші доброзичливці.

" Вони" - це ще й думки у вашій голові, що причаїлися в підсвідомості, як таргани за кухонним шафою.

І варто вимкнути світло, як вони вилізуть і почнуть свою брудну біганину.

Але, у вас є тільки два варіанти.

Плюнути на цей бізнес, влаштується на " нормальну роботу" з 8 до 17,

як і Вони, жити в таких квартирах,

як Вони, відпочивати на таких же грядках,

як у Них, дивитися ті ж телесеріали про красиве життя, як Вони.

Так зробить 90% невдах, як Вони.

В Avon вас чекає багато важкою, але цікавої роботи.

Над собою, над своїми страхами і сумнівами, над своїм характером.

Вас чекають сотні, а може бути і тисячі відмов.

Але відмови зроблять вас сильніше.

І в один прекрасний день ви знайдете в своїй команді десятки, а потім сотні, а може бути і тисячі людей, зовсім не таких, як " Вони".

Ці люди скажуть, що ви талановиті і розумні;

Ці люди скажуть, що пишаються своїм наставником; Ці люди називатимуть вас Лідером.

Ви зможете, якщо скажете собі: "Я зможу".

 

НЕ ПРОПУСТІТЬ СВОЮ МОЖЛИВІСТЬ!!!

Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон). Реєстрація в AVON (Ейвон) в Україні.

 

 

 

Ви все ще думаєте? ДІЙТЕ!

НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ ТА ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ!

 

Стати представником (консультантом) AVON (Ейвон). Реєстрація в AVON (Ейвон) в Україні.

 

 
Довідник "Знання продукції"

Видео-конференция координаторов 2017 г.


Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою