17 | 09 | 2019
Українська

 Зареєструйтесь Представником AVON (Ейвон) з 1 березня 2019 року по 11 квітня 2019 року, отримай знижку 25% та унікальну можливість отримати в подарунок аромат Luminata або Segno 

 

Отримайте знижку 25% на своє перше замовлення в Кампанії реєстрації, а також  Avon дарує всім жінкам новий аромат Luminata! Жіночий аромат Avon Luminata - ваш вихід леді! Це життя у всьому блиску! 
Avon Luminata (Ейвон Люміната) — це яскраві і сонячні грані аромату, який підкреслює ваше відчуття насолоди життям.     
Композиція з нот кристально білого піона, чарівно ніжної ванілі і неперевершено яскравою малини перетворять кожен вихід з дому на справжнє свято, яке залишається з вами кожен день.
Для аромату був спеціально розроблений новий незвичайний дизайн флакона у вигляді діаманта з бездоганною огранюванням.  
Avon Luminata - це міжнародний суперхіт, тепер доступний і для жінок України! 
 
Компанія в свою чергу потурбувалась і про чоловіків, і приготувала у подарунок новий аромат Avon Segno for Men. Аромат для чоловіків, що ведуть за собою.  Його погляд, його хода, його аромат... Все в ньому притягує і вселяє повагу. Він надихає всіх навколо. За ним хочеться слідувати завжди і всюди.

 
 
І так, що б отримати аромат за 1 грн:

✓Зареєструйтесь Представником в період дії Кампаній 4-5/2019 (до 11 квітня);
 
✓ Розмістіть перше замовлення на суму від 600 грн за цінами каталогу, в період дії Кампанії (до 11 квітня); 
 
✓ Вкажіть код аромату при розміщенні замовлення;
 
✓  - отримайте аромат за 1 грн (при замовленні трьох і більше каталогів) у наступній кампанії разом із замовленням*


*  умови придбання трьох або більше каталогів в першій Кампанії та виконання умов отримаєте аромат на вибір за 1 грн. У разі придбання менше трьох каталогів ви отримай аромат на вибір за 50 грн

1. Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим з 01 березня по 11 квітня 2019 р. включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Під ароматом мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 50 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумерна вода Avon Luminata для Неї, 50 ml або Туалетна вода Segno для Нього, 75 ml) можна отримати зі своїм мінімальним замовленням в наступній Кампанії після Кампанії, в якій був розміщений перший замовлення. Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua < / span> < / span> < /div>

2. Знижка на товар з Каталогу надається з 01.03.2019 до 11.04.2019 р. включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», яка діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови пропозиції та програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

3. В рамках Програми розвитку Нових Представників, якщо в Кампанії розміщення першого замовлення не вказано код заохочувального товару або були вказані обидва коду, організатор залишає вибір заохочувального товару на свій розсуд.

4. Кампанія - період дії одного Каталогу (друковане видання Організатора, в якому виключно з рекламними цілями опублікована інформація про Товар Організатора, знижки, надбавки, а також спеціальні маркетингові пропозиції), який триває три-чотири календарних тижні і встановлюється Організатором.

5. Під мінімальним замовленням мається на увазі сума на яку представник повинен зробити замовлення для отримання аромату. Детальні умови на my.avon.ua
 


 
 
 

 
 
Конференция Партнеров 2019 г.

mq1

Видео-конференция координаторов 2017 г.


Видео-конференция координаторов 2015 г.

Видео-конференция координаторов 2014 г.

Видео - конференция координаторов 2013 года


Брошури від AVON

AVON LUXE

Таблиця кольорів

Секрети природи

Засмагайте правильно

Догляд за волоссям

Колір має значення

Секрети візажу

Секрети макіяжу

Догляд за шкірою